Marta WojtkowiakMarta Wojtkowiak jest radcą prawnym przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie (2015). Zajmuje się głównie prawem gospodarczym, w tym prawem umów. Specjalizuje się także w prawie własności intelektualnej i prawie nowych technologii.

Z Kancelarią współpracuje od 2014 r.

Marta Wojtkowiak doświadczenie zdobywała jako prawnik wewnętrzny w międzynarodowej spółce z branży telewizyjnej oraz w renomowanej polskiej kancelarii obsługując głównie klientów francuskojęzycznych.

Obecnie doradza Klientom kancelarii m.in. w sprawach z zakresu prawa gospodarczego oraz prawa pracy. Zajmuje się też bieżącą obsługą spółek handlowych. Bierze udział w transgranicznych postępowaniach sądowych prowadzonych przez Kancelarię.

Marta Wojtkowiak ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, a następnie studia o specjalizacji Prawo Procesowe i Arbitraż na Uniwersytecie Toulouse I Capitole (Master II). Odbyła też liczne kursy, m.in. kurs francuskiego i europejskiego prawa gospodarczego organizowany przez Uniwersytet Wrocławski i Uniwersytet Paris Dauphine oraz kurs alternatywnych metod rozwiązywania sporów na Uniwersytecie Pablo de Olavide w Sewilli.

Posługuje się językiem polskim, francuskim, angielskim oraz hiszpańskim.